Video Tanıtım

Video TanıtımVideo Tanıtım

“Video Film Tanıtım”lar önceden çok pahalı işler boyutundayken, şimdilerde sektörün aktörleri çoğaldıkça hem daha ekonomik, hem de rekabetçi işleri ortaya çıkarmaya başladı. Video Film Tanıtımını nasıl yapıyoruz?

-Ürün, şirket veya kurum için sunduğunuz çözümü en kolay anlatabileceğimiz, etkili bir fikri sizlerden aldığımız bilgilerle araştırıyoruz. Bulunan fikirler arasından seçim yapıyoruz.

-Filmin temelini oluşturacak senaryo çalışmasına başlıyoruz. Filmi en iyi anlatacak biçimde defalarca test edip ve revize ediyoruz.

-Hedeflenen kitleye ve ürüne uygun olacak bir görsel tarz oluşturup belirliyoruz. Karakterlerin dizaynı, renkler, mekan tasarımları bu aşamada ortaya çıkıyor.

-Senaryoda yazılan hikaye, slogan ve mesajları sahne sahne resimleyerek bir film şeridi gibi gözünüzde canlandırmanızı sağlıyoruz. Hazırlanan hareketli video ile filminizin toplam süresi ve ritmi hakkında önceden fikir sahibi olursunuz.

-İyice şekillenen film bütün sahneleri önceden planlandığı gibi hareketlendiriliyor. Karakterler ve diğer bütün objeler canlandırılıyor. Kamera hareketleri ve efektler ekliyoruz. Görsel detaylar eklenerek film hareketlendirmesi tamamlanıyor.

-Filme uygun en iyi müzik seslerini araştırıp, seçilen müzikler filmle test edilerek en uygunu seçiliyor. Ayrıca profesyonel dublaj sesini filmin üzerine kaydederek, ses efektleri de ekleyip filmi tamamlıyoruz.