Kurumsal

Ana Sayfa / Kurumsal

Hoş Geldiniz

Hoş Geldiniz

Fotoğrafçılık sektörünün en tecrübeli isimleri arasında yer alan DÜĞÜN GALASI, modern çağın yeniliklerini yakından takip ederek, 2015 yılından beri Uşak'ta faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, fotoğraf ve video çekimlerinde birbirinden farklı mekanları tercih ederek, en iyi görüntüleri elde etmeyi hedeflemektedir.

En mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmek için, tecrübeli kadromuz ile en iyi olanı sunmak için çabalıyoruz. Fotoğrafçılık alanında kullandığımız ekipmanlar, en yeni özellikleri sayesinde çekim esnasında başarılı sonuçlar elde etmemize imkan tanır. Mutluluk kavramı denildiğinde akla ilk gelen nişan ve düğün benzeri özel günlerinizde fotoğraf ve video çekimlerinizi yapmaktan mutluluk duyarız. 5 yıldır birçok kişinin bizi tercih etmesinde en büyük etken, verdiğimiz sözleri tutmamız ve zamanında teslimat yapmamız olmuştur.

Hayallerinize Renk katıyoruz

Fotoğrafçılık serüven’inde yola çıktığımız andan itibaren amacımız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en yüksek hizmeti verebilmek ve en önemlisi keyifli anlarınızı sizlere uzun yıllar boyunca bakarak hatırlayacağınız kaliteli hatıralara dönüştürmektir.

Fotoğraf çekimi konusunda birbirinden farklı mekan seçeneklerimiz ile sizlere eşsiz ve unutulmayacak anlar yaşatmayı ve fotoğraf kelimesinde akıllara gelen kalıcı bir firma olmayı hedefliyoruz.